lv | en

BUJ

 • Vai informāciju mājas lapā varēsim nomainīt paši?

  Satura vadības sistēmā Jums ir iespēja pievienot jaunas sadaļas, apakš sadaļas, publicēt un rediģēt tekstus, tabulas un pievienot attēlus, līdzīgi kā strādājot ar teksta redaktoru, Atšķirībā no daudzām citām satura vadības sistēmām, izmaiņas tiek veiktas, atrodoties tieši mājas lapā un visas izmaiņas ir redzamas uzreiz, lai nevajadzētu pārslēgties no admin paneļa uz mājas lapas apskates režīmu.

 • Vai mājas lapas dizains pielāgojas mobīto telefonu ekrāniem?

  Mājas lapas tiek veidotas ar responsīvu dizainu, kas pielāgojas dažādiem ekrāna izmēriem, lai mājas lapu būtu ērti skatīties uz datora, planšetes vai viedtālruņa ekrāna.

 • Vai mājas lapa ir draudzīga meklētājiem?

  Satura vadības sistēma ir veidota, lai struktūra būtu SEO optimizēta un lapu adreses (URL) saturētu atslēgas vārdus. Katrā lapā ir lauks, kurā var ierakstīt atslēgas vārdus, pēc kuriem vēlaties, lai mājas lapa būtu atrodama Google meklētājā, kā arī lapas adrese tiek veidota no atslēgas vārdiem.

 • Cik ātri darbosies mājas lapa ar DIRcms satura vadības sistēmu?

  Satura vadības sistēma izveidota uz failsistēmas bāzes, lai mājas lapas sadaļas atvērtos ātrāk, jo netiek izmantota datubāze. Struktūras administrēšana un teksta rediģēšana izveidota pēc iespējas ērtāka un vieglāka. Kā piemēru varam minēt vairāku attēlu vienlaicīgu ielādi, kā arī automātisku samazināšanu.

 • Cik gadus jau izstrādājat mājas lapas uz savas satura vadības sistēmas bāzes?

  Ar mājas lapu izstrādi uz savas satura vadības sistēmas bāzes nodarbojamies jau vairāk nekā 9 gadus un šajā laikā esam uzkrājuši bagātu pieredzi, izstrādājot vairāk nekā 23 interneta veikalu un 118 mājas lapas. Attīstot savu pakalpojumu, vienmēr domājam ilgtermiņā un regulāri sekojam līdzi jaunumiem web izstrādes jomā, lai piedāvātu labākos risinājumus mūsu klientiem.

 • Vai ir pieejama palīdzība arī pēc mājas lapas izstrādes?

  Ir pieejama ONLINE rokasgrāmata ar detalizētu aprakstu, kas soli pa solim paskaidros, kā strādāt ar CMS, ja kaut kas būs piemirsies, kā arī konsultējam savus klientus pa tālruni.

 • Vai mājas lapa ir draudzīga meklētājiem?2

  Satura vadības sistēma ir veidota, lai struktūra būtu SEO optimizēta un lapu adreses (URL) saturētu atslēgas vārdus. Katrā lapā ir lauks, kurā var ierakstīt atslēgas vārdus, pēc kuriem vēlaties, lai mājas lapa būtu atrodama Google meklētājā, kā arī lapas adrese tiek veidota no atslēgas vārdiem.2