lv | en

Pakalpojumi

 • Mājas lapas izstrādājam jau vairāk nekā 9 gadus

  Ar mājas lapu izstrādi nodarbojamies jau vairāk nekā 9 gadus un šajā laikā esam uzkrājuši bagātu pieredzi, izstrādājot vairāk nekā 118 mājas lapas un 23 interneta veikalus. Attīstot savu pakalpojumu, vienmēr domājam ilgtermiņā un regulāri sekojam līdzi jaunumiem web izstrādes jomā, lai piedāvātu labākos risinājumus mūsu klientiem.

 • Interneta veikali atšķiras ar ērtu preču ievadi

  Izstrādātie interneta veikali atšķiras ar ērtu preču ievadi un importa iespēju no excel ātrai preču pievienošanai. Daudz iespēju kā produktu filtri, saistītie produkti u.t.t.

  Lai interneta veikals strādātu ātri un nebūtu sarežģījumi pievienot papildus funkcionalitāti, tas tika izveidots no nulles (veikala ātrdarbība tika notestēta ar 10 000 produktiem). Interneta veikals ir veidots, vadoties pēc SEO vadlīnijām, lai meklētājos veikals ierindotos pēc iespējas augstāk.

 • Veidojam meklētājiem draudzīgas mājas lapas

  Izstrādājam meklētājiem draudzīgas mājas lapas ar individuālu pieeju katram klientam. Mūsu pieredzi un profesionalitāti apliecina vairāki sekmīgi izveidoti interneta veikali, produktu katalogi un vizītkaršu mājas lapas.

  Mūsu pieredzi un profesionalitāti SEO optimizācijas jomā apliecina mūsu mājas lapas pirmās pozīcija Google meklētājā pēc atslēgas vardiem "mājas lapas izveide", "interneta veikala izstrāde", "seo optimizācija", "Google optimizācija", "web dizains".